Išrinktas naujas Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacijos prezidiumas, prezidentu paskirtas L. Basiulis

Paskelbta 2018-07-26

Liepos 26 d., Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacijos (B.I.T.A.) visuotiniame narių susirinkime išrinktas naujas asociacijos prezidiumas, naujuoju asociacijos prezidentu paskirtas „Neste” teisininkas Lietuvoje Liudas Basiulis.

Naujasis asociacijos prezidentas teigia, jog asociacija ir toliau sieks aktyviai prisidėti prie bendrovių ir institucijų teisininkų interesų atstovavimo, veiklos populiarinimo, jų darbo efektyvumo didinimo, skatins asociacijos narius keistis gerąja patirtimi, viešins versle egzistuojančias teisines problemas, diskutuos ir siūlys galimus sprendimo būdus tiek valstybės institucijoms, tiek verslui, tiek aukštosioms mokykloms. „Taip pat ieškosime ir naujų, kol kas neišbandytų veiklos sričių, stengsimės tapti šiuolaikiška ir dinamiška organizacija, kurios naudą pajus ne tik asociacijos nariai, bet ir su mumis bendradarbiausiančios organizacijos, sieksime socialiai atsakingai ir darniai kurti pridėtinę vertę visiems suinteresuotiesiems,” – sako Liudas Basiulis.

Pasak L.  Basiulio, asociacijos nariai yra geriausi savo sričių profesionalai, sukaupę milžinišką praktinę patirtį įvairių teisės šakų, viešojo administravimo, bendrovių valdymo ir kitose srityse. Taip pat tai unikalus pačių įvairiausių teisės sričių specialistų būrys, galintis ne tik įvairiapusiškai vertinti ir operatyviai bei profesionaliai spręsti sudėtingiausias teisines problemas, bet ir dalintis savo žiniomis bei patirtimi su studentais, įstaigų ir organizacijų vadovais, teisėkūros specialistais, kitais teisininkais. „Su tokiu būriu profesionalų padarysime tikrai daug ir tikrai svarbių darbų,” – tikisi naujasis vadovas.

B.I.T.A. prezidiumą nuo šiol sudarys Ingrida Kudabienė (UAB „Verslo aptarnavimo centras“- Teisės paslaugų centro vadovė), Vaiva Degutienė (UAB „Litesko“- Ginčų sprendimo praktikos grupės vadovė), Liudas Basiulis (UAB „Neste Lietuva“ teisininkas), Danielius Žepnickas (UAB „Avion Express“ – vyriausiasis teisininkas), Jekaterina Govina (Lietuvos banko valdybos nario patarėja), Darius Stanislovaitis (VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“ vyresnysis teisininkas) bei Vilius Nikitinas (advokatas).

Pasak B.I.T.A įkūrėjo Viliaus Nikitino, „B.I.T.A. bendruomenė ypač laukia naujojo prezidento proaktyvių veiksmų. Paskutiniais metais asociacijos veikla buvo „prigesusi”, tad naujojo prezidento laukia dideli iššūkiai. Linkime jam sėkmės” .

Liudas Basiulis yra  teisininkas, „Vaikų linijos” ir kitų nevyriausybinių organizacijų savanoris, renginių organizatorius, keliautojas – tinklaraštininkas, turintis daugiau nei 10 metų teisinio darbo bei projektų valdymo patirtį tokiose organizacijose kaip „Neste”, „Maxima”, „Ellex” bei savame versle.

B.I.T.A. – profesinė, savanoriška ir nepriklausoma visuomeninė organizacija, vienijanti įmonių teisininkus, įstaigas ir organizacijas, skatinanti bei vystanti verslo ir aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą, teikianti išvadas ir rekomendacijas dėl teisės aktų projektų, konsultuojanti teisės klausimais, organizuojanti konferencijas, diskusijas, mokymus, seminarus, praktinius užsiėmimus, teisės profesionalų rinkimus „Teisės PRO”.

 

[Į viršų]